Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Jakie lakiery hybrydowe wybrać?

30 grudnia 2020


Obecnie większość kobiet odchodzi od standardowych lakierów do paznokci. Natomiast bardzo popularne są lakiery hybrydowe. Charakteryzują się dużą większą trwałością niż zwykłe lakiery. Manicure hybrydowy jest też alternatywą dla paznokci żelowych i akrylowych.

Zalety lakierów hybrydowych

Manicure hybrydowy tworzy się za pomocą bazy, lakieru nadającego kolor oraz topu. Następnie każdą nałożoną warstwę utwardza się za pomocą lampy UV. Oczywiście paznokcie przed nałożeniem hybrydy musza być też odpowiednio przygotowane. Przede wszystkim należy je odtłuścić specjalnym płynem i pozbyć się skórek. Jeżeli paznokcie będą w ten sposób przygotowane to będziemy mieć gwarancję, że hybryda dłużej się utrzyma w nienaruszonym stanie. Lakiery hybrydowe są bardzo trwałe, utrzymują się na paznokciach nawet do 3 tygodni. Dodatkowo nie trzeba na taki manicure specjalnie uważać przy czynnościach domowych i sprzątaniu. Paznokcie również nie są wtedy podatne na uszkodzenia, dlatego łatwiej jest je zapuścić do pożądanej długości. Lakiery hybrydowe są łatwo dostępne i nie są drogie. Jest też bardzo duży wybór kolorów i różnego typu dodatków w postaci brokatu, pyłków, naklejek. Jeszcze inną ich zaletą jest trwałość. W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów, nie wysychają w buteleczce i mogą posłużyć przez dłuższy okres czasu.

Jakie lakiery hybrydowe wybrać?

Na rynku jest wiele marek, które produkują lakiery hybrydowe. Do najpopularniejszych należą: Semilac, Indigo, NeoNail. Lakiery NeoNail posiadają bogatą gamę kolorystyczną – pastele, neony, glittery. Lakiery występują w dwóch pojemnościach 6 ml i 15 ml. Marka NeoNail cechuje się trwałością lakierów, które utrzymują się na paznokciach do 5 tygodni. Z kolei Semilac to marka bardzo popularna wśród celebrytek. Posiadają doskonałe napigmentowanie i duży wybór kolorów. Mają także zaokrąglony pędzelek, który ułatwia równomierne rozprowadzenie lakieru. Dodatkowo ta marka oferuje bazy witaminowe oraz topy (również matowe). Trzecia marka – Indygo stała się popularna dzięki reklamie z Natalią Siwiec. Również są trwałe i mają wiele kolorów do wyboru. To, jaki rodzaj lakierów wybierzemy zależy od naszych indywidualnych preferencji. Powinniśmy zwrócić uwagę na gęstość, rodzaj pędzelka, objętość oraz atesty. Przez zakupem lakieru warto sprawdzić certyfikaty, czy dana marka nie stosuje substancji szkodliwych dla paznokci. Manicure hybrydowy możemy również z powodzeniem wykonać w domowych warunkach. Potrzebna będzie to tego lampa UV oraz trochę cierpliwości.

Redakcja aquabath.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Krem pod oczy
kolagen wołowy
Barber w Warszawie i poza stolicą

Jesteś zainteresowany reklamą?

Barber w Warszawie i poza stolicą