Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Jakich kosmetyków do twarzy używać?

23 lutego 2021 kosmetyki do makijażu

W makijażu najwspanialsze jest to, iż z jego pomocą możesz efektywnie wpływać na swój wygląd i po prostu go zmieniać. Opuchnięta twarz czy szary odcień cery nie muszą już spędzać snu z twoich powiek. Z tego rodzaju mankamentami bardzo szybko zawalczysz, sięgając po kosmetyki do makijażu przeznaczone do konturowania twarzy.

Najpierw sięgnij po róż

Co prawda spora ilość kobiet w ogóle go nie używa, ale jeśli ty zaczniesz to robić, każdy twój makijaż nagle zaprezentuje się o niebo lepiej niż wcześniej. Róż zapewni twojej twarzy zdrowy i świeży wygląd. Pamiętaj tylko, by nakładać go wyłącznie na określoną jej partię. Staraj się muskać nim same kości policzkowe i delikatnie rozprowadzaj go i rozcieraj przy pomocy dużego pędzla. Możesz też zdecydować się na zakup różu w kremie. Jest on intensywniejszy i potrafi dać lepsze efekty, jednakże należy obchodzić się z nim ostrożnie, aby nie stworzyć na twarzy mało estetycznych plam.

Bronzer

Tuż obok różu w twojej kosmetyczce powinien zagościć dobry bronzer. To właśnie ten kosmetyk do makijażu fantastycznie radzi sobie z modelowaniem twarzy i pod tym względem nie ma sobie równych. Bronzery występują w trzech podstawowych formach. Najpopularniejsze są te przypominające sypkie pudry, ale możesz też oczywiście sięgnąć po te w kamieniu bądź kulkach. Pamiętaj tylko o tym, że bronzer zawsze musi być przynajmniej o dwa tony ciemniejszy od koloru podkładu bądź pudru. Konturuj nim twarz, nakładając go wzdłuż kości policzkowych oraz poza granicami nosa (by go wyszczuplić).

hornwellness.pl

Redakcja aquabath.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Krem pod oczy
kolagen wołowy
Barber w Warszawie i poza stolicą

Jesteś zainteresowany reklamą?

Barber w Warszawie i poza stolicą