Jakich kosmetyków do twarzy używać?

W makijażu najwspanialsze jest to, iż z jego pomocą możesz efektywnie wpływać na swój wygląd i po prostu go zmieniać. Opuchnięta twarz czy szary odcień cery nie muszą już spędzać snu z twoich powiek. Z tego rodzaju mankamentami bardzo szybko zawalczysz, sięgając po kosmetyki do makijażu przeznaczone do konturowania twarzy.

Najpierw sięgnij po róż

Co prawda spora ilość kobiet w ogóle go nie używa, ale jeśli ty zaczniesz to robić, każdy twój makijaż nagle zaprezentuje się o niebo lepiej niż wcześniej. Róż zapewni twojej twarzy zdrowy i świeży wygląd. Pamiętaj tylko, by nakładać go wyłącznie na określoną jej partię. Staraj się muskać nim same kości policzkowe i delikatnie rozprowadzaj go i rozcieraj przy pomocy dużego pędzla. Możesz też zdecydować się na zakup różu w kremie. Jest on intensywniejszy i potrafi dać lepsze efekty, jednakże należy obchodzić się z nim ostrożnie, aby nie stworzyć na twarzy mało estetycznych plam.

Bronzer

Tuż obok różu w twojej kosmetyczce powinien zagościć dobry bronzer. To właśnie ten kosmetyk do makijażu fantastycznie radzi sobie z modelowaniem twarzy i pod tym względem nie ma sobie równych. Bronzery występują w trzech podstawowych formach. Najpopularniejsze są te przypominające sypkie pudry, ale możesz też oczywiście sięgnąć po te w kamieniu bądź kulkach. Pamiętaj tylko o tym, że bronzer zawsze musi być przynajmniej o dwa tony ciemniejszy od koloru podkładu bądź pudru. Konturuj nim twarz, nakładając go wzdłuż kości policzkowych oraz poza granicami nosa (by go wyszczuplić).

hornwellness.pl

Redakcja aquabath.pl